Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
raz na tydzień
Poziom 1: darmowa Czas: 3 dni
Poziom 2: 500 000,00 zł Czas: 6 dni

Czy to oznacza że po rozbudowie, szansa na pozyskanie juniora jest tylko przez 6 dni??

Jeśli nie, to co to oznacza?
Czas budowy Uśmiech
kiedy będzie najbliższy egzamin juniorów bo nie wiem czy wysylac juz zawodników na obóz czy czekac aż ktos ze szkółki dojdzie?
Standardowo pierwszego dnia każdego miesiąca, jeżeli masz jakiegoś 16 latka to mozesz sie wstrzymać z obozami. Naliczanie wieku bedzie dopiero podczas trwania obozów
egzamin bedzie w niedziele a na obozy można też zapisywać sie do niedzieli tylko mam pytanie do której godziny do 23;59 czy predzej bo chce tez nowych juniorów posłac na obóz i nie chce ryzykowac z resztą zawodników nie wiem czy mam czekac na egzamin czy nie
jeśli masz 16 latków (w szkółce) to niech przystąpi do egzaminu w niedziele - jeśli zda to go wyślesz na obóz masz czas do niedzieli (czyli 23:50 też jeszcze się wlicza)
(2012-03-26, 11:14:40)oskakus napisał(a): [ -> ]egzamin bedzie w niedziele a na obozy można też zapisywać sie do niedzieli tylko mam pytanie do której godziny do 23;59 czy predzej bo chce tez nowych juniorów posłac na obóz i nie chce ryzykowac z resztą zawodników nie wiem czy mam czekac na egzamin czy nie

Na obóz będziesz mógł wysłać zawodników do dnia 1 kwietnia do około godziny 22
Witam, na jakiej zasadzie przydzielani są juniorzy do szkółki? Co ileś dni czy losowość?
Losowo jak masz szczęście to przyjdą Oczko

Polonista-1975

Czy w szkółce zmieniać co dziennie trening czy lepiej ustawić tylko jeden ?
Ustaw sobie jeden trening np. na tor grząski i gdy junior zanotuje trzy skoki siły, prowadzenia i techniki możesz zmienić w ustawieniach na nawierzchnię twardą i wtedy będziesz miał trzy skoki w sile, starcie i technice.
Jakie są zależności pomiędzy kwotami dofinansowania juniorów (od 0 do 5000)? Ma to jakiś znaczący wpływ na tępo skoków? Bo przy 5 juniorach kwota 125 tysięcy tygodniowo jest odczuwalna dla budżetu klubu z niższej ligi...
Przyznam szczerze by utrzymać 5 juniorów też jest dotkliwie odczuwany nawet w najwyższych ligach i lepiej jest się zastanowić czy warto utrzymywać tylu juniorów
hehe ja dziennie płace 45tyś wiec nie narzekać Język
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17