Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Witam
Czy skok skilla zawodnika w szkółce jest zależny od jego talentu ?? czy zawodnik z talentem 1 jak i 5 po odpowiedniej liczbie dni treningowych dostają +1 do obu trenowanych skilli ??

MarekAureliusz

Jest zależny, tu możesz o tym poczytać:
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-7
Dzięki ale w zakładce szkółka juniorów nie pisze nic na ten temat więc nie widziałem czy talent też dotyczy szkółki.

I jeszcze jedna dziwna rzecz, mam juniora w szkółce i za każdym razem jak wchodzę do szkółki pokazuje inną średnią, o co chodzi ??
Widoczna przy juniorze średnia jest przybliżona.
Jak posiadasz VIP to widzisz bardziej przybliżoną średnią. W przypadku silver jest to -1/1, a przy goldzie -0,5/0,5
zastanawiam sie nad jedna rzecza skoro zmniejszyli skile junioru przychodzacych do szkolki to oplaca sie ich trenowac z pomoca trenera , czy lepiej bez trenera (przynajmnie troche kasy mozna zaoszczdzic )?
z trenerem jest szybciej majac trenera bylego zuzlowca masz -4dni do skoku w porownaniu do takiego bez trenera no i bez trenera trenuje co chce i jak chce takze mozesz pozniej skonczyc majac z 80kondycji przy np 30sily Uśmiech
takze moim zdaniem oplaca sie Uśmiech

anonim-04

Mam takie pytanie chodzi o to ktory zawodnik bedzie mial szybciej skoki ten z talentem 3 czy 5?
Im wyższy talent, tym krótszy okres niezbędny do skoku umiejętności

Zwolen

Długość treningu jest zależna od:
- wieku
- talentu
- stopnia posiadania skila > czyli im większy skill posiada dany zawodnik tym analogicznie dłużej go trenuje.
Dokładnie masz to rozpisane w pomocy

http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5
Mam pytanie do doświadczonych graczy. Kiedy warto wystawiać 16-latka na egzamin? Czy na początku sezonu? A może lepiej zostawić go na trening w szkółce i wystawić na egzamin pod koniec sezonu?
na koniec sezonu i na obóz
Wtedy będzie zdawał jako 17-latek?
W tym sezonie mamy dodatkowy egzamin 25 listopada a ostatni dzień wysłania zawodników na obóz to 23 listopad. Można było zrobić ten egzamin np. 20 listopada.
Sam sobie odpowiadasz na pytanie...Zrób tak żeby zdał egzamin w wieku 16 lat na koniec sezonu
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17