Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
40 coś
sothis, to mi podpowiedziałeś:/
Równie dobrze mogłeś napisać że nie może mieć mniej niż zero.
Teves chyba nie było nigdzie dokładnie określone, tak na oko to powyżej 40 powinni zdawać.
powiem tak że ze średnią 44-45 napewno nie zda. Miałem u siebie kilka przypadków, dlatego chciałbym wiedzieć napewno, bo to musi ktoś wiedzieć?
moze 48 Oczko
ojj sothis wrzuć na luz. Daj się wypowiedzieć komuś, kto wie napewno.
mnie się obiło że powyżej 40 powinien zdać choć nie pamiętam kto to pisał. A 50 na pewno zdają tyle wiem
Jak ma średnią około 47 to może już zdać już egzamin.
ja napisze tak skoro skile w szkółce spadły to powinny tez wymagania spasc !!! a nikt u mnie z nowych nie zdła egzaminu Duży uśmiech

MarekAureliusz

mam takie pytanie, czy jest możliwość żeby do szkółki trafiła dziewczyna? czy to w ogóle jest w tej grze możliwe żeby zawodnikiem była dziewczyna? Trafiają się ciekawe nazwiska, jak np. Laseczka Duży uśmiech ale czy jest możliwe mieć zawodnika-kobietę?
Na dzień dzisiejszy nie słyszałem o takiej "opcji"
Duży uśmiech
może mi ktoś odp. ile potrzebuje dni treningu junior przy talencie 4 i trenerze byłym żużlowcu aby uzyskać skok? (Skok 30.11 +3 P | 30.11 +3 T | 02.11 +3 P |)
To zależy jeszcze od tego jaki masz poziom szkółki?
nie wysoki bo 6 poziom
Przy tym poziomie i talencie 4 wynosi 19 dni licząc od poniedziałku do piątku bo tylko w te dni trenują.
EDIT: Gdy ma wysokie umiejętności danego skilla to może potrzebować już 20 dni Oczko
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17