Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
dzisiaj byly problemu bo jakas sierota sie wywalila i musielismy na karetke czekac ;/
Thanks for this piece, I found it so compelling and accurate.
czy dzisiejszy egzamin sie odbyl jest 17 a wynikow nie ma
uderzam z tym samym pytaniem?
czy odbyl sie dzisiejszy egzamin kiedy beda wyniki
zrobiony
U mnie mały bład na egzaminie . Zdał egzamin Apoloniusz Śledziak lat 14 .Wczesniej miał 17 i był wysłany na egzamin przed ta zmianą wieku co nastapiła pare dni temu . Zostawiamy tak ?? Uśmiech
poprawione

szuwary

mam pytanie, czy system sam wezmie juniora na egzamin czy trzeba to recznie samemu ustawic ? jesli samemu to jak to bedzie widoczne w szkolce przy pozycji danegio juniora ?

Kukuczka

musisz recznie ustalic z prawej strony musisz kliknąc na egzamin to wtedy go wyslesz na najblizszy egzaminUśmiech

szuwary

(2012-03-08, 08:33:22)Kukuczka napisał(a): [ -> ]musisz recznie ustalic z prawej strony musisz kliknąc na egzamin to wtedy go wyslesz na najblizszy egzaminUśmiech

ale mozliwosc wyslania go na egzamin jest mozliwa gdy osiagnie wiek 16 lat ? wtedy jak rozumiem jest aktywny link EGZAMIN, bo teraz jeszcze nie jest Uśmiech
Tak bdz aktywny link

Piotr36

Mam pytanie, bo tyle narazie zamieszania w spawie z tymi juniorami od-do ilu lat moze przyjsc junior do szkolki
a ja jeszcze raz zapytam o ten procent, o jaki wzrastają umiejętności juniorów przy dofinansowaniu indywidualnym. Ile to jest dla poszczególnych wartości?
A ja mam pytanie takie: czy nakład na szkółkę jest pobierany codziennie, czy raz na tydzień?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17