Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Czy podczas skoku w szkolce dostepny jest skok sily?
Skok siły możesz mieć gdy ustawisz juniorowi trenera z opcją Aerobowy - wtedy trenuję siłę i kondycję.
aaaaaa racja. Dzieki
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego co wejdę na szkółkę to junior ma inną średnią? tzn rozbieżności są małe ale jestem ciekaw dlaczego tak jestDuży uśmiech
Aaaaaa, czyli że taka zmyłka żebym nie wiedział dokładnie ile maUśmiech ciekaweDuży uśmiech

Andrzej

czy warto trzymać juniora o talencie 1 kratka i sredniej skilli 52,9 , wiek 13 lat - bo to mój pierwszy junior i fajną ma średnią ale ile może osiągnąć na wyjściu ze szkółki i później czy coś z niego może być wartościowego
wiesz oni skoki mają +1,+2 tylko więc to twoja decyzja czy będziesz go trzymał

Andrzej

ale chyba go zostawię bo i tak będzie lepszy od więkoszości tych co mam - nawet licząc te kilka sezonów zanim wyjdzie ze szkołki to tez powinien byc lepszy od wiekszości bo nie zamierzam w przyszłych przynajmniej dwóch sezonach kupowć lepszych zawodników tylko kasę inwestować w stadion

AssAssin

18.09 +2 St | 28.08 +3 T | 14.08 +1 P | - talent 5 bez trenera
31.07 +3 T | 27.07 +3 P | 22.06 +2 T | - talent 5 z trenerem
Czy jakieś logiczne wytłumaczenie gdzieś znajdę?
Może ktoś mi to prosto wytłumaczy...?
proszę bardzo zawodnik bez trenera trenuje wszystkie skille w różnej kolejności więc załóżmy że średnio trening jednego skilla trwa 20dni i co dzień trenuje inny skill więc zachodzi możliwość że skok będzie po 100 dniach
Mam nadzieję że jakoś to wytlumaczylem zrozumiale :-D

AssAssin

Twoje tłumaczenie odnosi się do zawodnika bez trenera,który u mnie od sierpnia zanotował już 3 skoki skilli,więc skąd te 100 dni...?Niemoc treningu dotyczy zawodnika z trenerem!!!
Nie wytrenowanie skilla u zawodnika z talentem 5 w ciągu miesiąca(bo na tyle wynajmuje trenera) jest totalnym nieporozumieniem,bo żeby go dotrenować muszę kolejny miesiąc trenować mu te same skille.
Powinna być możliwość wynajmowania trenerów krótkoterminowych powiedzmy na tydzień.
Zresztą tak długi trening danego skilla przy zawodniku z talentem 5 nawet przy szkółce na 1-2 poziomie nie powinien mieć miejsca.Ta szkółka to jedno wielkie dno...za kilka sezonów kiedy wyjdą ostatni juniorzy z normalnymi skillami zacznie się era dziadków jak w smie...wszyscy będą kupować seniorów bo juniorzy będą za słabi żeby rywalizować z seniorami...no ale spoko mamy przecież jeszcze kilka sezonów więc możemy się bawić...teraz junior ze szkółki ze średnią 53 z talentem 2 jest wart jak ostatnio widziałem na LT 36zł...tyle będą warci juniorzy z talentem 5 za kilka sezonów...
Mam małe pytanko . Wie ktoś o której godzinie odchodzi trener ?? Chodzi o to by zakontraktować nowego i nie stracić na tym dnia treningowego .
chyba o 24
Wybaczcie ale nie pamiętam , jaką średnią musi mieć junior żeby zdać egzamin w szkółce?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17