Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ok czyli wystarczy miec jednego trenera na cala szkolke
Nie do końca gdyż mając 1 trenera możesz mieć maksymalnie 5 juniorów, tu masz linka
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5
Kamykov wydaje mi się, że jeden trener może nawet 11 szkolić.
Po prostu od poziomu 5 szkółki możesz zatrudnić kolejnego trenera. Jest to po to by np różnym zawodnikom móc różny trening ustawić. Ograniczeń co do szkólkowiczów na jednego trenera nie ma.
Tak 1 trener może szkolić 11 juniorów, ale żeby przyszedł Ci do szkółki 6 junior to musisz mieć już dwóch trenerów. Ja miałem 2 trenerów i zastanawiałem się dlaczego nie przychodzi mi 9 junior, a rozwiązaniem okazał się 3 trener.
(2014-06-07, 19:44:11)kamykov napisał(a): [ -> ]Tak 1 trener może szkolić 11 juniorów, ale żeby przyszedł Ci do szkółki 6 junior to musisz mieć już dwóch trenerów. Ja miałem 2 trenerów i zastanawiałem się dlaczego nie przychodzi mi 9 junior, a rozwiązaniem okazał się 3 trener.


Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo o tym czy junior trafi do szkółki nie ma znaczenia czy masz trenera czy też nie.
Poziom szkółki oraz nakład finansowy na szkółkę( zwiększa szanse na przybycie juniora) o tym decyduje a nie ilość trenerów.
moje pytanie małe, czy junior, którego wysyłam na egzamin, od momentu wysłania go na egzamin (powiedzmy 5 czerwiec) będzie normalnie trenował z trenerem do końca miesiąca, a później 1 lipca idzie na egzamin? Pytam, bo mam wyliczone, że dziś powinienem mieć skok skilla u takiego juniora, a nie mam skoku
normalnie trenuje

Turbina

Mam pytanie mam szkółkę na +4 rozbudowaną czy istnieje szansa że na początku dostane juniora co ma średnią np 60+ z 4 lub 5 talentem? bo teraz jedynie z 5 talentem dostaje jak już 44 średnią ? Duży uśmiech gram od roku a szkółkę mam ciężko do ogarnięcia
Po zmianach już takie koksy nie przychodzą do szkółki, 60+....
Tu masz chyba wszystko:
http://www.speedway-world.pl/i,pomoc-5

Czy widzisz tam w tabelce juniora ze śr. 60? bo ja nie Uśmiech

Turbina

no już nie widzę tego Duży uśmiech to fajne że równo teraz jest Duży uśmiech . nawet nie przeglądałem tej tabelki hehe dzięki za pomoc .
pozdrawiam
Jakie sa koszta zwolnienia zawodnika, czyli zerwania kontraktu?
witam!
to z nowej szkolki jak junior wychodzi to jaka srednia musi miec junior zeby byl kozakiem??? mniejwiecej oczywiscie! z gory dzieki za odpowiedz. pozdro 600

(2014-06-11, 20:17:32)marekmarecki napisał(a): [ -> ]Jakie sa koszta zwolnienia zawodnika, czyli zerwania kontraktu?
wchodzis w zawodnika ktorego chcesz zwolnic, po rawej stronie masz rozne opcje w tym zwolnij zawodnika, wciskasz to i wyskakuje ci komunikat czy napewno chcesz go zwolnic i jaka kwote bedziesz musial za to zaplacic!
kozak ze szkółki jest od 56 wzwyż z tal max.
dzieki za odpowiedz! takze kozakow z moich nie bedzie bo maja teraz okolo 48 ale jeszcze troche sezonu zostalo, takze mysle ze jak beda mieli ponad 50 to chociaz nie beda mieli problemow ze zdaniem!
z tą średnią przejdą egzamin.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17