Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkołka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
sothis na takich juniorów jAK ty masz to ja bym nawet 50tys płaciłDuży uśmiech
A powie mi ktoś jak duży wpływ ma ta kwota dofinansowania na szybkość skoków? Uśmiech
gdzies kiedys przeczytałem ze kazdy tysiac przeznaczony na juniora to jeden dzien do trenigu mniej kazdej z trzech umiejetnosci

inaczej mowiac:
*bez dofinansowania trzy skile rosna np co 28 dni treningowe [liczone od poniedziałku do piatku]
*z dofinansowaniem w kwocie 5 tys trzy skile rosna co 23 dni treningowe [liczone od poniedziałku do piatku]

ale głowy za info nie daje Oczko
(2012-05-28, 15:35:03)sothis napisał(a): [ -> ]hehe ja dziennie płace 45tyś wiec nie narzekać Język

a powiedz mi z kad bierzesz pieniadze???JęzykJęzyk

ja zadnego nie dofinansowuje po obliczeniach doszedłem do wniosku ze sie nie opłaca
z ligiUśmiech
z ligi hmm? :> wszyscy z ligi zrzucają się Tobie, żebyś mógł utrzymać tych mutantów? Duży uśmiech
a poważnie to u mnie tak samo, zero dofinansowania bo po prostu nie mam takich zawodników żeby mi się to opłacało Oczko
Ale na miejscu Sothisa wkładałbym każde pieniadze w tych Jego szkółkowiczów Uśmiech
oczywiście że się dorzucają Język
a tak na poważnie to z meczów ligowych ładny pieniądz mi wpada Duży uśmiech
Ciekawe skad im w glowach pytania typu "skad bierzesz tyle siana, wszyscy z lig wala na tace etc"
Też daje prawie wszystkim max dziennie i mnie to jakoś nie boli Język

Ja tylko czekam na wartościowych juniorków i też na maksa bym szedł bo na razie mam dwóch słabiutkich
mam pytanie kiedy wejdzie do gry zmodernizowana szkółka bo z tego co kiedyś czytałem miało to być jakoś w połowie sezonu Uśmiech a i przy okazji jeszcze jedno pytanie czy w szkółce będzie możliwość posiadania zawodników zagranicznych ? oraz czy po sezonie na LT będą wrzuceni jacyś wartościowi zawodnicy z danii lub szwecji ?
Ja dostałem wczoraj z Oklahomy ale był słaby więc go wywaliłem
wpadł mi w piątek taki junior:
12 lat, max talent, średnia na piątek 47.06. Myślicie że coś z niego będzie? Pytanie kieruje do tych co długo grają bo nie orientuje się za bardzo ile może mu urosnąć do 16. Jeśli ktoś wie to proszę o pomocOczko
no jak będzie wychodził ze szkółki to będzie miał grubo ponad 60 skilla więc go trzymaj
Ooo to super. Dzięki kamykov za odpowiedzUśmiech
Mam szkołke na 7 poziomie wiec moge miec 7 juniorow a mam 6.

Prawdopodobienstwo ze dostane juniora wynosi 41% [21% za poziom szkołki i 20 za dofinansowanie na szkółke]

Losowanie z tego co wiem odbywa sie od poniedziałku do piatku czyli juz 6 razy było od wprowadzenia nowej szkołki a to daje 6 x 41% = 246 % na otrzymanie juniora a nie dostałem zadnego Język

Pech czy bład ?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17